برگزاری کمپین در مناسبت‌های مختلف و تأثیر این موضوع در رشد و پیشرفت کسب‌وکار از اهمیت بالایی برخوردار است که زمان و مناسبت‌های مهم، از تأثیرگذارترین عناصری هستند که در برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم. بنابراین دقیقا باید زمان مناسبی برای برگزاری کمپین در نظر بگیریم و طبق یک استراتژی و برنامه‌ریزی دقیق کار را پیش ببریم. باید بدانیم که با کمک چه محتوایی و در چه فضا و زمانی، می‌خواهیم تبلیغ کنیم.

برای برگزاری و راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی، می‌توان به مناسبت‌های مهم ملی و مذهبی اشاره کنیم. مناسبت‌هایی مثل: عید نوروز، عید غدیر، عید قربان، شب یلدا، روز مادر، روز پدر و… حتی گاهی رویدادها یا مناسبت‌های جهانی هم برای برگزاری یک کمپین مناسب‌اند. مثلا اخیرا هم‌زمان با جمعه سیاه (Black Friday) برخی اقدام به راه‌اندازی کمپین‌های حراج و تخفیف می‌کنند. یا ممکن است هم‌زمان با برگزاری جام جهانی، فروشندگان لوازم ورزشی، کمپین تخفیف راه بیندازند.

در بین این مناسبت‌ها شب یلدا، عید نوروز و جمعه سیاه، به‌لحاظ بازدهی برای فروش، بهترین و پرطرفدارترین زمان‌ برای برگزاری کمپین کسب‌وکار، به ویژه کسب‌وکارهای آنلاین به‌حساب می‌آیند. استقبال از برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی در این مناسبت‌ها هر سال بیشتر می‌شود و همین موضوع اهمیت آن‌ها را نشان می‌دهد. کمپین‌های جشنواره‌ای باید برمبنای یک استراتژی حرفه‌ای برای افزایش فروش، ارتباط با بازار هدف و معرفی محصولات و خدمات متفاوت نسبت به رقبای دیگر، طراحی و برنامه‌ریزی شوند.

بسیاری از افراد در کسب‌وکارهای مختلف برای کمپین‌های جشنواره‌ای تنها به فکر ساخت یک تبلیغ ساده هستند؛ اما این بار کارخانه محتوای مدیاشو با برگزاری کمپین تبلیغاتی متفاوت و با قیمت‌های استثنائی و تخفیف‌ به مناسبت شب یلدا، به مدت چهار روز با ارائه خدمات و پکیج‌های مختلف مانند تولید محتوای ویدئویی و تصویری، عکاسی حرفه‌ای برای سایت و اینستاگرام، فیلم‌برداری، موشن‌گرافی، استاپ‌موشن و طراحی استوری برای اینستاگرام در خدمت شما عزیزان و همراهان همیشگی مدیاشو است تا بتوانید با تولید محتوای خوب و حرفه‌ای، میزان فروش خود را افزایش دهید.