امروزه تبلیغات تغییرات زیادی کرده است، هر تیزر تبلیغاتی با خود یک آدرس در وب سایت به همراه دارد، علتش این است که مردم بیشتر به فناوری بها می دهند، تولیدکنندگان و فروشندگان باید راه های جدیدی برای دسترسی به شما پیدا کنند. تیزرهای تبلیغاتی یک روش مناسب برای معرفی محصول یا خدمات یک بیزینس است که در یک ویدیوی ۱۵ الی ۱۲۰ ثانیه‌ای ساخته می‌شوند. هدف اصلی از ساخت یک تیزر این است که اطلاعات مختصری در رابطه با معرفی کلی خدمات، محصولات و رساندن پیام اصلی به مخاطبین هدف است تا توجه آنها را به سمت خود جلب کنید.

در ساخت تیزر هیچ‌وقت نباید بیش از حد اغراق کرد و محصول یا خدمات را فراتر از چیزی که هستند به مخاطبان معرفی کنید فقط به اندازه‌ای که کلیت محصول یا خدمات معرفی و آنها کنجکاو شوند و خودشان به سمت شما بیایند و نباید فراموش کنید که انگیزه خواستن چیزی بسیار تاثیرگذارتر از این است که به کسی بگویید چیزی می‌خواهد. تیزرهای تبلیغاتی که برای شبکه‌های اجتماعی تولید می‌شوند به نسبت تولید محتوای ویدئویی و تصویری تیزر و سلیقه افراد در هر بستری که بخواهند پخش می‌شود.

تیزرهای تبلیغاتی مناسب‌ترین روش برای معرفی برند و ارائه محصول یا خدمات جدید برای انواع کسب‌وکارها است مانند تیزر «چه کسی کاریزمای بیشتری دارد؟» که یکی از پروژه‌های متفاوت که با مجموعه مالی کاریزما و همکاری خانم نظری در کارخانه محتوای مدیاشو داشتیم و طبق یک سناریو و نمایش علاوه‌بر معرفی خدمات، به‌صورت غیرمستقیم حس نیاز سرمایه‌گذاری را به مخاطب القا می‌کند.

در آخر

به خاطر داشته باشید که هنگام تولید و ساخت یک تیزر ویدیویی تبلیغاتی، مفهوم و پیام اصلی شما تحت الشعاع یک تیزر غیر حرفه‌ای قرار نگیرد چون یکی از نکات مهم یک تیزر تبلیغاتی موفق، یک ویدیوی تمیز، ساده و تجربه حسی است و باید این حس به مخاطبان القا شود که وقتی از محصولات یا خدمات شما استفاده می کنند بخشی از برند شما هستند و تشویق شوند تا برای اطلاعات بیشتر روی وب سایت شما کلیک کنند.