در مقالات مختلف سایت، به اهمیت تولید محتوا برای کسب‌وکارها اشاره کرده‌ایم. از زمستان ۱۳۹۸ به‌خاطر شیوع ویروس کرونا، اکثر کسب‌و‌کارها به اجبار وارد فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی شدند و مسائل مربوط به دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی اینترنتی و کسب‌وکار آنلاین، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت. هر چند در گذشته هم برخی از مشاغل وارد این جریان شده بودند؛ ولی امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که به فکر ایجاد صفحه اختصاصی در شبکه‌های اجتماعی نباشد. این موضوع برای همه تبدیل به یک امر مهم و ضروری شده است تا بتوانند نسبت به رقبای خود در هر زمینه ای متمایز باشند. با مقاله‌های بعدی کارخانه محتوای مدیاشو همراه باشید.

درواقع تولید محتوای ویدئویی و تصویری خوب در فضاهای مجازی، برای ارتباط با مشتری و جذب آنها رابطه مستقیم با موفقیت و افزایش فروش صاحبان کسب‌وکار دارد و قطعا پشت هر برند بزرگ محتوای ارزشمندی وجود دارد که توانسته با مخاطبانش ارتباط برقرار کند. هدف هر کسی از شروع و راه‌اندازی یک کسب‌وکار، رسیدن به درآمد ایده‌ئال است که این امری کاملا طبیعی است و توقع همه ما موقعی شروع می شود که زمان، سرمایه و انرژی خود را صرف این موضوع می‌کنیم. پس چه‌بهتر که از این زمان و انرژی، درست استفاده کنیم و با تولید محتوای خاص و حرفه‌‌ای، کسب‌وکار خود را به رخ همگان بکشیم و بهترین و باکیفیت‌ترین محتوا را برای مخاطبان هدف خود به نمایش بگذاریم.

ذکر این نکته قابل توجه است که طبق بررسی‌ها و آمارها، محتوای تصویری و ویدئویی تأثیرگذارتر از سایر محتواهاست؛ همان‌طور که تأثیر گفت‌وگوی چهره‌به‌چهره از گفتگوی تلفنی بیشتر است. چرا که اطلاعات تصویری چند هزار بار سریع‌تر از داده متنی پردازش می‌شود و ویدئوی تبلیغاتی، فروش را تا ۸۵ درصد افزایش می‌دهد.

خلاصه اگر برای بیشتر دیده شدن می‌خواهید هزینه کنید، بهترین گزینه را انتخاب کنید و با تولید محتوای تصویری و ویدئویی، کسب‌وکار خود را به همه معرفی نمایید تا فروشتان بیشتر شود.