این تیزر به مناسبت روز گرامی‌داشت‌ آتش‌نشانی به سفارش پایگاه شیراز ساخته شده است البته ساخت تیزرهای تبلیغاتی با توجه به بستر پخش متفاوت هستند، مثلا پخش تیزر از شبکه‌های تلویزیونی به دلیل محدودیت زمانی و گران بودن تعرفه‌ها معمولا به‌صورت ثانیه‌ای محاسبه می‌شود و به‌ندرت بیشتر از یک دقیقه طول می‌کشد. اما تیزرهایی که به‌فراخور سلیقه اشخاص، بدون محدودیت برای شبکه‌های اجتماعی ساخته می‌شوند و یا در نمایشگاه و همایش پخش می‌شوند، ممکن است چند دقیقه طول بکشند. اکنون و با حضور برندهای سرشناس در شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوای ویدئویی و تصویری مناسب برای اینستاگرام و… نیز در دستور کار آنها قرار گرفته است و مشاوران تبلیغات و سازندگان تیزر، بیش از پیش در این زمینه فعالیت می‌کنند.

بسیاری از کمپانی‌ها و مجموعه‌های بزرگ، سعی می‌کنند برای همه رسانه‌ها (رسانه‌های رسمی مانند تلویزیون و رسانه‌های غیررسمی مانند شبکه‌های اجتماعی) محتوای مناسب تولید کنند. عموما محتوای تیزرهای تلویزیونی باید جذاب‌تر باشند و خیلی درباره جزئیات امر توضیح ندهند. درمقابل، محتوای شبکه‌های اجتماعی که عینا در وبسایت‌های تخصصی مجموعه هم بارگذاری می‌شوند، درباره جزئیات محصولات، کمپین‌ها و… توضیحات بیشتری ارائه می‌کنند. به خاطر داشته باشید که هنگام تولید و ساخت یک تیزر ویدیویی تبلیغاتی، مفهوم و پیام اصلی شما تحت الشعاع یک تیزر غیر حرفه‌ای قرار نگیرد چون یکی از نکات مهم یک تیزر تبلیغاتی موفق، یک ویدیوی تمیز، ساده و تجربه حسی است و باید این حس به مخاطبان القا شود که وقتی از محصولات یا خدمات شما استفاده می کنند بخشی از برند شما هستند و تشویق شوند تا برای اطلاعات بیشتر روی وب سایت شما کلیک کنند.

حرف آخر؛

با وجود روش‌های جدید تبلیغاتی،‌ مطمئنا هیچ‌گاه کاربرد تیزر تبلیغاتی به‌سادگی از بین نخواهد رفت. اگر فردی تصمیم بگیرد برای تبلیغ برند یا کارخانه‌اش از موشن گرافیک یا پوسترهای جذاب استفاده بکند، باز هم امکان استفاده از تیزر تبلیغاتی با یک سناریوی جدید را خواهد داشت. شما عزیزان برای سفارش تیزر تبلیغاتی و مشاوره رایگان می‌توانید با متخصصین کارخانه محتوای مدیاشو در ارتباط باشید.