این زمستون کنار شومینه خیلی خوش گذشت…

یکی از مهم‌ترین توصیه‌هایی که به کسب‌وکارهای بزرگ‌تر می‌شود، اسپانسرینگ جهت ساخت برنامه‌های پرمخاطب است. اسپانسر یعنی یک شخص حقیقی برای معرفی برند و کسب‌ؤکار خود از یک کسب‌وکار حمایت می‌کند و مسئولیت تامین کردن مسائل مالی را برعهده می‌گیرد و یک راه عالی برای افزایش اقتدار و رقابت در مقابل رقبای شما است. درواقع اسپانسرینگ به نوعی یکی از روش‌های فروش و بازاریابی است که اگر مخاطبان هدف شما با مخاطبان اسپانسر مرتبط باشند، این پتانسیل را دارد که برای هردو طرف سود و منفعت داشته باشد و هر دو برند را به خوبی به بیننده معرفی و اعتماد آنها را به‌دست‌‌‌‌‌‌‌ آورد. همچنین این فرصت را برای هردو طرف فراهم می کند تا مشتریان بالقوه و جدید را افزایش دهید و فرصت های بازاریابی جدید و متنوعی را به نمایش بگذارید.

برنامه‌هایی که با پخش از بستر پلتفرم‌های VOD یا شبکه‌های اجتماعی، می‌توانند به‌صورت هفتگی تعداد دنبال‌کنندگان اسپانسر خود را افزایش بدهند و به‌مرور موجب جذب مشتریان بیشتری برای آنها می‌شوند. کارخانه محتوای مدیاشو در کنار خدماتی که به کاربرانش ارائه میدهد در زمینه ساخت برنامه‌های ویدئویی فعالیت می‌کند. برای نمونه، می‌توانیم به تاک‌شوی شومینه اشاره کنیم که زمستان ۹۹ با اسپانسرینگ «ورکاده»، برند سرشناس ظروف آشپزخانه ساخته شد.

شومینه که از پلتفرم «آپارات ویژه» نمایش داده شد، با اجرای گرم و صمیمی امیر غفارمنش، مخاطبان زیادی را به خودش جذب کرد. ایده ما در این برنامه این بود که بیشتر از چهره‌های محبوبی دعوت کنیم که بخاطر رویکرد بی‌حاشیه‌ خود، کمتر در رسانه‌ها ظاهر شدند. به‌هرحال استقبال بیننده‌های شومینه در سرمای زمستان، هم باعث دلگرمی سازندگانش شد، هم نتیجه خوبی برای اسپانسر در پی داشت. اگه تا الان تاک‌شوی شومینه را تماشا نکردید،‌ می‌توانید به صفحه اختصاصی این برنامه در آپارات سر بزنید و قسمت‌های مختلفش را تماشا کنید.