چه مدت زمان می‌برد تا به اینترنت دسترسی پیدا کنید؟ بله درست است در کسری از ثانیه شما با گوشی همراه خود به راحتی می‌توانید در هر نقطه‌ای از جهان که هستید، با سرچ ساده‌ای به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. امروزه تکنولوژی خیلی سریع‌تر از تصورات ما در حال رشد است. و به سمت آنلاین شدن کامل پیش می‌رود؛ همین‌ امر اهمیت وب‌سایت در دنیای امروز را پر رنگ‌تر می کند. با این حال، وقتی از طراحی سایت صحبت می‌کنیم، منظور ما یک وبلاگ ساده و شخصی نیست بلکه و‌ب‌سایت تجاری و حرفه‌ای مرتبط با کسب‌وکار شما است.

اگر شما صاحب کسب و کار کوچکی هستید و مانند بسیاری دیگر، فکر می‌کنید که داشتن یک وب سایت اهمیت آنچنانی ندارد، باید بدانید که وب‌سایت به کسب‌وکار شما اعتبار می‌بخشد و برند شما را تقویت می‌کند. هر چند برای داشتن وب‌سایت اندازه شرکت واقعا مهم نیست که تازه تاسیس است یا چند سال فعالیت داشتید. و این ذهنیت را که شما در کسب‌وکار خود موفق و حرفه‌ای هستید، را برای مشتری به‌وجود می‌آورد. همزمان با پیشرفته‌تر شدن جهان دیجیتال و بسترهای اینترنتی، افراد بیشتر اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق وب سایت ها به‌دست می‌آورند. همچنین اکثر مشاغل در هر شبکه‌ اجتماعی که فعالیت می‌کنند برای گسترش کسب‌وکار برای مشتریان خود ایجاد دسترسی به وب‌سایت از طریق پلتفرم را فراهم می‌کنند.

ویژگی‌های وب‌سایت:

  1. بارگذاری یک مقاله یا نقد و بررسی در رابطه با محصولات و خدمات
  2. امکان بارگذاری تصاویر و ویدئوهای مرتبط با خدمات و محصولات
  3. معرفی مزایا و معایب محصولات به صورت متنی و دیداری
  4. در دسترس بودن ۲۴ ساعته سایت برای بازدید و خرید
  5. ایجاد یک درگاه پرداخت آنلاین و کاملا امن

در پایان …

طبق یکسری آمارها، مشاهده شده که ۹۰ درصد از خریدهای آنلاین بر اساس جست‌وجو در وب‌سایت است. درواقع وب‌سایت شما اولین معرفی شما به مخاطبان هدفتان است که ممکن است برخی از آنها شما را نشناسند، و وب‌سایت شما اولین راه ارتباطی و آشنایی با آنها باشد. بنابراین هر کسب‌وکار در دنیای آنلاین امروزی برای تثبیت حضور و متفاوت خود نسبت به رقبای دیگر نیاز به وب‌سایت حرفه‌ای دارد.

اگر هنوز سایت ندارید یا برای راه‌اندازی سایت خود نمی‌دانید از کجا شروع کنید، با کارشناسان ما در کارخانه محتوای مدیاشو در ارتباط باشید.