پکیج ویدئویی نیمه‌حرفه‌ای

با تولد رسانه‌ها، تبلیغات رسانه‌ای نیز به وجود آمدند. واژه رسانه پیش از این هم در زبان فارسی به کار می‌رفته است. البته نه در معنای امروز؛‌ بلکه به‌معنای حسرت، اندوه و مصیبت و منظور از آن حس بدی بوده است که به‌واسطه‌ی یک اتفاق بد، به انسان می‌رسیده است. به همین دلیل به آن رسانه می‌گفته‌اند.

اما در زبان فارسی امروز، به ابزار یا مجموعه‌ای از ابزارها و امکانات که به مخاطبان داده‌های مختلف اطلاعاتی را می‌رساند و یا بین شبکه‌ای از اعضا، پیام‌ها و اطلاعات‌شان را جابه‌جا می‌کند، رسانه گفته می‌شود. به‌ این ترتیب، رادیو، تلویزیون، سینما و مطبوعات، فقط بخشی از شبکه گسترده رسانه‌ها را تشکیل می‌دهند و در مقابل، شبکه‌های اجتماعی و پلتفرم‌های اینترنتی، نقش پررنگ‌تری یافته‌اند بخاطر همین تولید محتوای ویدئویی و تصویری از اهمیت بالایی برخوردار شده است.

شناسه محصول: 1857 دسته:

توضیحات

اهمیت تولید محتوای ویدئویی و تصویری در حوزه تولید محتوا برای کسب‌وکارهای آنلاین و البته تولید محتوا به‌معنای عمومی، برای همه روشنه و در اون جای هیچ شک و تردیدی نیست. ازاین‌رو بیشتر کسانی که می‌خوان خودشون یا کسب‌وکار خودشون رو بیشتر و بهتر معرفی بکنند، همواره به ساخت محتوای ویدئویی و تیزر توجه دارند. استفاده از پکیج‌های ویدئویی ما، این امکان رو به شما میده که با قیمت مناسب‌تر (نسبت به سفارش جداگانه یک تیزر) بتونید برای طول یک دوره زمانی و برای بسترهای مختلف و مناسبت‌های گوناگون، محتوای تصویری باکیفیت داشته باشید.

اگر قصد دارید در قالب چند محتوای ویدئویی، هم مجموعه خودتون رو معرفی بکنید و هم مخاطبان و مشتری‌ها رو در جریان خدمات و امکانات موجود قرار بدین، می‌تونید با استفاده از مشاوره کارشناسان مدیاشو و براساس سناریوهای حرفه‌ای، به ویدئوها و تیزرهای بسیار باکیفیت و جذابی برسید که قابلیت پخش از هر بستری رو داشته باشن. تفاوت ویژگی‌های این پکیج که با عنوان «نیمه‌حرفه‌ای» از سایر پکیج‌های ویدئویی متمایز شده، علاوه بر مدت‌زمان ویدئو، در کیفیت ساخت اونه.

برای ساخت ویدئو و تیزر نیمه‌حرفه‌ای به‌اقتضای نیاز شما، از تجهیزات بیشتری نسبت به ویدئوی اقتصادی (که کارایی اون معرفی ساده محصولات، خدمات و… است) استفاده میشه. هرچند برای ساخت محتوایی که کیفیت درجه۱ رسانه‌ای داشته باشه، «پکیج حرفه‌ای» رو پیشنهاد می‌کنیم، اما این پکیج بهترین محتوای ممکن برای پخش در شبکه‌های اجتماعی رو ارائه میده و قطعا نیازتون رو برآورده می‌کنه.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پکیج ویدئویی نیمه‌حرفه‌ای”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.