برنامه تلویزیونی مردمانه تهیه شده در گروه بصیرت سیاسی که به سفارش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته شده است، مجموعه گفت‌وگومحوری است، که در آن از چهره‌های برتر کارآفرینی و علمی‌پژوهشی کشور که طی سال‌های اخیر خدمات شایانی ارائه داده‌اند، دعوت به عمل می‌آید. اما ضمن گفت‌وگو با مهمان ویژه برنامه، آیتم‌هایی از فعالیت‌های او و مسائل مربوط به آن جهت معرفی حوزه فعالیت وی به بینندگان ارائه می‌شود. این آیتم‌ها که شامل سه بخش «مستند گزارشی»، «موشن‌گرافی» و «نریشن» می‌باشد، توسط تیم خبره کارخانه محتوای مدیاشو تولید شده است.

جناب آقای دکتر علی شقاقی‌مقدم مدیرعامل شرکت رادکو یکی از چهره‌های برجسته و برتر از معدود افرادی که در زمینه تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاهی، مهندسی و تدارک و نصـــب تجهیزات مرتبط با پروژه‌های خشکی (on-shore) و فراساحلی (off-shore) و سیستم‌های خنک‌کاری و تهویه مطبوع صنعتی و ساختمانی با استفاده از تجهیزات و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری روز دنیا، که تجربیات و دستاوردهای بزرگی در پروژه های عظیم ملی داشـتند. که دست‌خوش این تجربیات تامین لوله‌های خطوط انتقال نفت و گاز در بستر دریا در زمان‌های کوتاه در تاکستان قزوین با همکاری جمعی از متخصصان و مهندسان ایرانی تولید و ساخته شد.

قسمت پنجم این برنامه که از شبکه افق پخش شد به معرفی جناب آقای دکتر علی شقاقی‌مقدم اختصاص دارد، بعد از حضور ایشان در استودیو به گپ‌وگفت با مجری برنامه آقای محسن آزادی پرداخت. برای تولید محتوای ویدئویی بخش مستند گزارشی، تیم مدیاشو ضبط و تولید کردند. این تیم به کارگردانی آقای مجتبی اله‌مرادی و تصویربرداری آقای علیرضا شیخ دارانی، مدیریت و برنامه‌ریزی آقای حامد دیده‌دار و تدوینگری آقای عرفان باقرزاده مسئولیت خود را ایفا کردند. همچنین نریشن‌های این قسمت به قلم آقای علیرضا اسدی مقدم نگاشته، و با صدای ایشان ضبط شده است.

خوشحال می‌شویم نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.