برنامه تلویزیونی مردمانه تهیه شده در گروه بصیرت سیاسی که به سفارش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته شده است، مجموعه گفت‌وگومحوری است، که در آن از چهره‌های برتر کارآفرینی و علمی‌پژوهشی کشور که طی سال‌های اخیر خدمات شایانی ارائه داده‌اند، دعوت به عمل می‌آید. اما ضمن گفت‌وگو با مهمان ویژه برنامه، آیتم‌هایی از فعالیت‌های او و مسائل مربوط به آن جهت معرفی حوزه فعالیت وی به بینندگان ارائه می‌شود. این آیتم‌ها که شامل سه بخش «مستند گزارشی»، «موشن‌گرافی» و «نریشن» می‌باشد، توسط تیم خبره کارخانه محتوای مدیاشو تولید شده است.

هشتم خرداد ماه سال ۱۳۷۰ مجموعه‌ای در راستای ارائه خدمات درمانی و جراحی زوج‌های نابارور و پژوهش و آموزش بنام پژوهشگاه رویان توسط زنده‌یاد دکتر سعید کاظمی آشتیانی همراه با جمعی از پژوهشگران و دوستانش در جهاد دانشگاهی علوم پزشکی ایران تاسیس و افتتاح شد. پژوهشگاه رویان ۴ آبان ۱۳۷۰ توانست به موفقیت بزرگی دست پیدا کند؛ و علیرضا اولین کودک حاصل از روش پیشرفته آی.یو‌.آی متولد شد. وی به موفقیت‌های بزرگی در این دوران مانند تاسیس اولین بانک بندناف، درمان ناباروری و تولد رویانا اولین گوسفند شبیه‌سازی شده ایران دست‌پیدا کرد. اما متاسفانه ایران در ۱۴ دی ماه سال ۱۳۸۴ عزادار بزرگ‌مرد، چهره برتر علمی‌پژوهشی کشور دکتر سعید کاظمی آشتیانی شد. بعد از ایشان دکتر عبدالحسین شاهوردی دوست و یار دوران دانشگاهی ریاست پژوهشگاه رویان را برعهده گرفت. ایشان مدرک کارشناسی شنوایی شناسی و کارشناسی ارشد و دکترای رشته آناتومی جنین‌شناسی از دانشگاه تربیت مدرس تهران را دارند.

قسمت دوم این برنامه که ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ از شبکه افق پخش شد به معرفی این شخصیت برجسته و بزرگ اختصاص دارد، بعد از حضور جناب دکتر عبدالحسین آشتیانی در استودیو به گپ‌وگفت با مجری برنامه آقای محسن آزادی پرداخت. برای تولید محتوای ویدئویی بخش مستند گزارشی، تیم مدیاشو ضبط و تولید کردند. این تیم به کارگردانی آقای مجتبی اله‌مرادی و تصویربرداری آقای علیرضا شیخ دارانی، مدیریت و برنامه‌ریزی آقای حامد دیده‌دار و تدوینگری آقای عرفان باقرزاده مسئولیت خود را ایفا کردند. همچنین نریشن‌های این قسمت به قلم آقای علیرضا اسدی مقدم نگاشته، و با صدای ایشان ضبط شده است.

خوشحال می‌شویم نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.