همانطور که در مقالات تیزر یلدایی کاریزما و تیزر تبلیغاتی کاریزما گفتیم تولید و ساخت تیزرتبلیغاتی باید با محتوا و ظاهری جذاب، نظر مخاطب را جلب کند ممکن است در بعضی از تیزرهای تبلیغاتی، همه مراحل ساخت یک محصول به تصویر کشیده شود و درنهایت آپشن‌های مختلف آن معرفی شود یا گاهی فقط برای معرفی سیستم کاری کمپانی یا شرکت باشد یا ممکن است یک تیزر تبلیغاتی، بدون توجه به این جزئیات، صرفا هیجان‌انگیز و جذاب باشد. یک تیزر به مخاطبان شما جوهره برند شما را نشان می دهد تا به فروش محصولات و خدمات شما کمک کند بنابراین سناریو، نحوه فیلمبرداری و صدابرداری و غیره برای ساخت تیزر امر بسیار مهمی است.

تیزرهای تبلیغاتی مجموعه‌های مختلفی مانند تیزرهای صنعتی، تجاری، فرهنگی، ورزشی و… برای رونمایی از محصولات، خدمات یا برای معرفی اعضا و پرسنل تازه‌واردشان، از ایده‌های مختلفی استفاده می‌کنند؛ ایده‌های مختلفی که با رویکرد خاصی، در قالب یک اثر یا تیزر تبلیغاتی نمایان می‌شوند. درست مانند تیزر تبلیغاتی بیمه زندگی، گروه مالی کاریزما که با نمایش پسربچه‌ای که سکه‌های داخل قلک خود را می‌شمارد و از کم بودن آنها ناراحت است به مخاطبان خود این پیغام را رساند که تنها پس‌انداز کردن کافی نیست و باید برای آینده خود و عزیزانشان سرمایه‌گذاری کنند. مفتخریم که گروه مالی کاریزما یکی از مشتریان کارخانه محتوای مدیاشو است که تا بحال در چندین پروژه با هم همکاری داشتیم.

در آخر…

به خاطر داشته باشید که هنگام تولید و ساخت یک تیزر ویدیویی تبلیغاتی، مفهوم و پیام اصلی شما تحت الشعاع یک تیزر غیر حرفه‌ای قرار نگیرد چون یکی از نکات مهم یک تیزر تبلیغاتی موفق، یک ویدیوی تمیز، ساده و تجربه حسی است و باید این حس به مخاطبان القا شود که وقتی از محصولات یا خدمات شما استفاده می کنند بخشی از برند شما هستند و تشویق شوند تا برای اطلاعات بیشتر روی وب سایت شما کلیک کنند.