محتوای تیزر تبلیغاتی

گاهی می‌توانید با چند تکنیک ساده، تیزر تبلیغاتی‌ خیلی متفاوت‌تر و جذاب‌تری بسازید. درست مانند تیزر کوکاکولا که ما در استودیوی کارخانه محتوای مدیاشو ساختیم. تیزرتبلیغاتی باید با محتوا و ظاهری جذاب، نظر مخاطب را جلب کند ممکن است در بعضی از تیزرهای تبلیغاتی، همه مراحل ساخت یک محصول به تصویر کشیده شود و درنهایت آپشن‌های مختلف آن معرفی شود. از طرف دیگر ممکن است گاهی یک آگهی تبلیغاتی، بدون توجه به این جزئیات، صرفا هیجان‌انگیز و جذاب باشد.

واقعیت اینجاست که این دو رویکرد و همچنین رویکردهای معتدل میان آن دو، همگی می‌توانند مفید باشند. چه‌بسا مواردی که یک برند خاص برای تبلیغ محصولاتش طی ادوار گوناگون، از همه این شیوه‌ها استفاده کرده باشد؛ یا اینکه برندهای نامدار یک عرصه در یک دوره زمانی، شیوه‌های مختلف را آزموده باشند.

اهمیت ساخت پشت‌صحنه

تماشای تیزرهای تبلیغاتی و سایر محتواهای ویدئویی، برای مخاطبان تبدیل به یک عادت تکراری می‌شود. به‌این‌ترتیب وقتی طبق روال روزانه قبل از تماشای برنامه دلخواه خود، یک تیزر تبلیغاتی جذاب را می‌بینند، به‌راحتی از کنار آن می‌گذرند. بدون اینکه به مراحل ساخت و اهمیت طرح و خلاقیت هنری آن بپردازند.

اما پشت صحنه فقط ویژه ساخت تیزر نیست؛ در هر زمینه‌ای که فعالیت می‌کنید، می‌توانید مراحل و جزئیات فرایند ساخت محصولات یا ارائه خدمات را برای مخاطبان خود نمایش دهید. این کار به مشتریان شما بیش از پیش تخصص‌تان را نشان می‌دهد. علاوه بر همه این نکات، نمایش پشت‌صحنه جذابیت و شیرینی خاصی دارد.

۴ نکته مهم در ساخت تیزر

  1. روایت داستانی جذاب
  2. کاور مناسب با محتوای تیزر
  3. نورپردازی و صداگذاری مناسب
  4. انتخاب عنوان مناسب برای کاور

خوشحال می‌شویم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در کارخانه محتوای مدیاشو به اشتراک بگذارید.