برقراری تعامل، ارتباط و ثبت وقایع در لحظه، از مهم‌ترین اهداف عکاسی‌ هستند. امروزه بیشتر کاربران فضای مجازی عکس‌های زیادی با موضوعات متفاوت را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند. نکته قابل توجه اینجاست که با وجود رعایت قوانین و تکنیک‌های عکاسی، شما همیشه می‌توانید ایده‌های شخصی خود را اجرا کنید؛ چراکه در عکاسی هیچ مرز و محدودیتی وجود ندارد.

وقتی یک عکس گرفته می‌شود، لحظه‌ای را که ثبت کرده است نشان می‌دهد. این لحظه می‌تواند موضوعات و ایده‌های متفاوتی داشته باشد؛ از یک منظره گرفته تا دغدغه‌های روزمره مردم. عکس‌هایی که پشت آنها یک طرح و ایده خلاقانه است، با عکس‌های معمولی و عادی که هر روز می‌گیریم، تفاوت دارند. این نوع عکس‌ها، نتیجه تلفیق مهارت عکاسی و دیدگاه هنری هستند.

از این طریق می‌توان با افراد ارتباط برقرار کرد و اثری به یادگار گذاشت و هرکدام از این عکس‌ها در دسته‌های متفاوتی قرار می‌گیرند مانند عکاسی تبلیغاتی، عکاسی صنعتی، عکاسی مدلینگ، که خانم لیلا بلوکات که با عکاسی خوب آقای پیمان گرزم و گریم حرفه‌ای و متفاوت خانم فرشته گودرزی در شب یلدا که تلفیقی از کویر و شکوفه‌های بهاری است و کپشن بسیار زیبا از دکتر سعید دادگر، این مفهوم را به مخاطب انتقال دادند که در اوج مشکلات و سختی‌های امروز که مردم با ‌آن دست و پنجه نرم می‌کنند، می‌توانیم کنار همدیگر، حتی برای لحظات کوتاه، شاد باشیم و لذت ببریم.

‌کپشن تصویر یلدایی خانم لیلا بلوکات:

آب مهریه او بود،

زنده‌رود اما آب نداشت،

تشنگی را سر کشید،

رخسار من بوی کویر می دهد،

امشب اما با یک گل هم شاید بهار شد،

یلدا، تو بیا دست آسمان را بگیر و کویر را ستاره باران کن!

یلدا، با بودن تو کویر هم دریا می‌شود،

ما به امید زنده‌ایم،

زنده‌رود کهن، دوباره در شب یلدائی دگر جریان پیدا می‌کند

و ما دو باره بودن‌هایمان را جشن خواهیم گرفت

عمرتان یلدائی

امیدتان پایدار.

و در آخر خوشحال هستیم در استودیو مدیاشو افتخار عکاسی با حضور خانم لیلا بلوکات را داشتیم.

هر روز تو کارخانه محتوای مدیاشو یه خبریه‌. خبری از جنس پردازش و به ثمر رسوندن ایده‌ها بدون هیچ خط و مرزی.

یلداتون مبارک

با مدیاشو، دیده شو