می‌خوای با هم دوست شیم؟

درباره ما:

ما (بچه‌های مدیاشو) همدیگرو از سال ۱۳۹۳ می‌شناختیم. اون زمان یکی کارگردانی می‌خوند، یکی تدوین و یکی دیگه ادبیات. همگی وارد بازار کار تبلیغات شده بودیم و به طرق مختلف افکار خودمون رو تبدیل به محتوای تبلیغاتی می‌کردیم. اصلا سر همین پروژه‌های تبلیغاتی و تولیدی با هم آشنا شدیم. همون زمان که کوچولو بودیم و پر از امید و آرزو، تصمیم گرفتیم که وقتی بزرگتر شدیم کسب و کاری رو با هم مدیریت کنیم. سال ۱۳۹۸، درست وسط بلوار کشاورز، به هم دست یاری دادیم و فعالیت جدیدمون رو شروع کردیم.

وضعیت الان با چند سال گذشته خیلی فرق کرده؛ در زمینه کار ما با مفاهیم جدیدی مثل تولید محتوا و … روبرو هستیم که به نوعی نسخه امروزی فعالیت‌های گذشته هستن. مدیاشو یه «آژانس تولید محتوای تصویری و متنی» با رویکردی جدید و متفاوته. ما توجه ویژه‌ای به تولید محتوای مناسب برای انتشار در شبکه اینترنت و فضای مجازی داریم. البته چیزی که توسط تیم‌های اجرایی مدیاشو تولید می‌شه، قابلیت انتشار در هر رسانه‌ای رو داره. برای مثال کسی که قصد داره اخبار و محتوای همایش مورد نظرش رو (در رسانه دلخواه) بازتاب بده، می‌تونه با همراهی و همکاری تیم‌های تخصصی مدیاشو (متشکل از کاپیتان و کارشناس‌های تیم) به خوبی به هدفش برسه.

سابقه فعالیت:

گفتم که؛ بچه‌های مدیاشو در رشته‌های دانشگاهی مرتبط با تولید محتوا (از ادبیات و علوم انسانی گرفته تا کارگردانی و تدوین) تحصیل کردن و تجربه و سابقه فعالیت در این زمینه رو دارن؛ فعالیت‌هایی از قبیل ساخت انواع فیلم، تیزر تبلیغاتی، نماهنگ، ویدئوی آموزشی و … . حالا با همه توانمون برنامه جدیدی رو در پیش گرفتیم و با کلی انگیزه، در خدمت شماییم.

چگونگی ثبت سفارش و درخواست:

دوستان عزیز! شما می‌تونید در صفحه «نمونه کارها» کاپیتان‌ها و کارشناس‌های مدیاشو رو ببینید و تیم مطلوب خودتون رو بعد از بررسی ابعاد کار توسط مجموعه، انتخاب کنید. حتی می‌تونید در قالب یه جلسه، ایده‌ها و جزئیات طرح مورد نظرتون رو، در حضور کارشناس‌های ما شرح بدید، ما با افتخار میزبان شما هستیم. برای ثبت سفارش و درخواست با شماره‌‌ای که در همین صفحه ذکر شده، تماس بگیرید. ضمنا برای سهولت دسترسی به نمونه‌های مختلف و دیدن اونها، می‌تونید صفحه اینستاگرام ما رو دنبال کنید (mediasho.ir@).

این هم لینک بقیه صفحه‌ها  و کانال‌های ما در فضای مجازی:

همچنین می‌تونید با ارسال نامه الکترونیک، ما رو از پیشنهادها و نظرات خودتون مطلع کنید.

ایمیل

info@mediasho.com
ارسال ایمیل

شماره تماس

۹۸۹۱۹۰۸۴۸۱۰۰+
تماس گرفتن