چرا نمایش پشت صحنه کارهایی که می‌سازید اهمیت دارد؟

تماشای تیزرهای تبلیغاتی و سایر محتواهای ویدئویی، برای مخاطبان تبدیل به یک عادت تکراری می‌شود. به‌این‌ترتیب وقتی طبق روال روزانه قبل از تماشای برنامه دلخواه خود، یک تیزر تبلیغاتی جذاب را می‌بینند، به‌راحتی از کنار آن می‌گذرند. بدون اینکه به مراحل ساخت و اهمیت طرح و خلاقیت هنری آن بپردازند. اما پشت صحنه فقط ویژه ساخت تیزر نیست؛ در هر زمینه‌ای که فعالیت می‌کنید، می‌توانید مراحل و جزئیات فرایند ساخت محصولات یا ارائه خدمات را برای مخاطبان خود نمایش دهید. این کار به مشتریان شما بیش از پیش تخصص‌تان را نشان می‌دهد. علاوه بر همه این نکات، نمایش پشت‌صحنه جذابیت و شیرینی خاصی دارد.

بسیاری از کمپانی‌ها و مجموعه‌های بزرگ، سعی می‌کنند برای همه رسانه‌ها (رسانه‌های رسمی مانند تلویزیون و رسانه‌های غیررسمی مانند شبکه‌های اجتماعی) محتوای مناسب تولید کنند. عموما محتوای تیزرهای تلویزیونی باید جذاب‌تر باشند و خیلی درباره جزئیات امر توضیح ندهند. درمقابل، محتوای شبکه‌های اجتماعی که عینا در وبسایت‌های تخصصی مجموعه هم بارگذاری می‌شوند، درباره جزئیات محصولات، کمپین‌ها و … توضیحات بیشتری ارائه می‌کنند.

نمونه حاضر که پشت صحنه آن را مشاهده می‌کنید، بعد از آشنایی با مجموعه نارسی رُز، عکاسی پک‌های هدیه چای، دمنوش و کافی و همچنین باکس‌های شیک و متنوع رُز جاودان را برای روز مادر،روز پدر و روز عشق ولنتاین را به ما سپردند تا محتوای با کیفیتی از محصولاتشان را به مشتری و مخاطبین خود ارائه بدهند.

حرف آخر؛

با وجود روش‌های جدید تبلیغاتی،‌ مطمئنا هیچ‌گاه کاربرد پشت‌صحنه به‌سادگی از بین نخواهد رفت. همان‌طور که می‌دانید استودیو عکاسی صنعتی و تبلیغاتی کارخانه محتوای مدیاشو آماده است تا به محصولات شما طراوت و جان تازه‌ای ببخشد تا شما تمرکزتان را بر روی فروش محصولاتتان بگذارید. و خوشحال هستیم که هر روزه مجموعه‌های جدیدی به ما اعتماد می‌کنند و از خدمات گسترده مدیاشو استفاده می‌کنند.