تیزرهای تبلیغاتی یک روش مناسب برای معرفی محصول یا خدمات یک بیزینس است که در یک ویدیوی ۱۵ الی ۱۲۰ ثانیه‌ای ساخته می‌شوند. مانند تیزر آزمایشگاه پاتوبیولوژی که جزء اولین و قدیمی‌ترین کارهای مدیاشو که در شیراز تولید و ساخته شد، هدف اصلی از ساخت یک تیزر این است که اطلاعات مختصری در رابطه با معرفی کلی خدمات، محصولات و رساندن پیام اصلی به مخاطبین هدف است تا توجه آنها را به سمت خود جلب کنید. در ساخت تیزر هیجوقت نباید بیش از حد اغراق کرد و محصول یا خدمات را فراتر از چیزی که هستند به مخاطبان معرفی کنید فقط به اندازه‌ای که کلیت محصول یا خدمات معرفی و آنها کنجکاو شوند و خودشان به سمت شما بیایند و نباید فراموش کنید که انگیزه خواستن چیزی بسیار تاثیرگذارتر از این است که به کسی بگویید چیزی می‌خواهد.

تیزرهای تبلیغاتی به تناسب بستر پخش آنها متفاوت هستند مانند پخش تیزر تبلیغاتی از شبکه‌های تلویزیونی صدا و سیما که به دلیل گران بودن تعرفه‌ها معمولا به‌صورت ثانیه‌ای محاسبه می‌شود و به‌ندرت بیشتر از یک دقیقه طول می‌کشد. اما تیزرهای تبلیغاتی که برای شبکه‌های اجتماعی تولید می‌شوند به نسبت تولید محتوای ویدئویی و تصویری تیزر و سلیقه افراد در هر بستری که بخواهند پخش می‌شود که گاهی ممکن است  بیشتر از یک دقیقه هم باشد. تیزرهای تبلیغاتی مناسب‌ترین روش برای معرفی برند و ارائه محصول یا خدمات جدید برای انواع کسب‌وکارها است که باعث افزایش درآمد هم می‌شوند.

درآخر

اما هنوز مطمئن نیستید که به چه نوع تیزر نیاز دارید؟ یا نمیدونی چه محتوا یا سناریویی برای ساخت تیزرت به‌کار ببری؟ مشخص نیست که کدام پلتفرم‌های اجتماعی برای پخش تیزر تبلیغاتی مناسب هست؟ با کارخانه محتوای مدیاشو همراه باشید ما به شما کمک می‌کنیم تا بهترین تیزر مخصوص کسب‌وکار خودتان را بسازید.‌