دیجیتال مارکتینگ ، مدیاشو ، آژانس تبلیغاتی

مدیاشو یک خانواده هست

مدیاشو را همانند یک شرکت نگاه نمیکنیم بلکه ما یک تیم قدرتمند و کامل در کنار هم هستیم. اینجا خلاقیت و تخصص را ترکیب کردیم و به زیبایی و سادگی دست پیدا کردیم. 

معرفی مدیاشو

گروه مدیاشو تمام سرویس هایی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ و خدمات تبلیغاتی در حوزه دیجیتال می باشد را بر عهده می‌گیرد و با موفقیت از پس آن بر می‌آید. 

گواه این صحبت پروژه های در حال انجام مدیاشو ست که پس از اتمام قرارداد اولیه در ادامه قرارداد های همکاری طولانی مدت با طرفین قرارداد بسته شده است. 

اگر می‌خواهید در حوزه دیجیتال مارکتینگ داستان های جذاب و به یاد ماندنی البته پول‌ساز بسازید ما در مدیاشو منتظرتان هستیم. 

تاریخچه مدیاشو

مدیاشو از سال ۱۳۹۵ شروع به فعالیت کرد و هدف اصلی آن ارائه طیف وسیعی از خدمات تبلیغاتی آنلاین و آفلاین به برندهای کوچک و بزرگ بود. مدیاشو همکاری خود را در حوزه بازایابی، برندینگ و تبلیغات گسترش داده و به ارائه خدمات تبلیغات دیجیتال و محتوی بصری و برنامه سازی حرفه ای برای برندها و شرکت‌های داخلی و بین‌المللی پرداخته است.

چرا مدیاشو؟

گروه مدیاشو یک گروه کوچک اما خلاق و بلند پرواز هست که ظرف مدت کوتاهی مسیر پیشرفت را طی کرده و پروژه های بزرگی را عهده دار شده است. تمام تلاش مدیاشو متمرکز بر کیفیت کار و بازدهی آن می‌باشد و تا آنجا موفق بوده است که موفق به همکاری با برندهای بزرگی همچون بانک ملت، ورکاده و … شده است. 

ما در مدیاشو به شما کمک میکنیم تا به درستی در فضای دیجیتال و آنلاین دیده شوید.