نمونه کارهای مدیاشو

نمونه‌‌کارهای بر و بچه‌های مدیاشو رو، از ویدئوهای مختلف گرفته تا عکس و موشن گرافیک، اینجا ببینید تا با توجه به کیفیت تصویربرداری، تدوین و در مجموع ساخت کار، بتونید بهترین انتخاب رو بین خدمات مدیاشو داشته باشید.
در آینده نزدیک تقسیم‌بندی نمونه‌ها بر مبنای اسم هر کدوم از کارشناسان مدیاشو صورت می‌گیره تا شما بتونید کارشناس مورد علاقه خودتون رو انتخاب کنید؛ البته همه کارشناس‌ها از شیوه‌نامه مدون مدیاشو پیروی می‌کنن تا کیفیت تولیدات و خروجی مجموعه، تا حد امکان یکسان باشه.

عکاسی گردشگری

عکاسی رویدادها

عکاسی پرتره

عکاسی صنعتی

فیلم

مستند

کلیپ و تیزر

همایش و رویدادها

موشن گرافیک

چطور می‌تونی با مشاهده نمونه‌ها، مناسب‌ترین بسته خدماتی رو انتخاب کنی؟

اول باید دقیقا بدونی دنبال چی هستی و رویداد یا طرح مورد نظرت رو چه کاری بهتر پوشش می‌ده؛ پس نمونه‌ها رو با دقت تماشا کن تا نهایتا تصمیم بگیری که دوست داری برات تیزر بسازیم یا مستند گزارشی؛ شاید هم تصمیم بگیری که با طرح و سناریوی مشخص، موشن گرافیک ساخته بشه.

قاعدتا برای نمونه‌هایی از قبیل فیلم، تیزر و مستند، بررسی کیفیت تصویربرداری، صدابرداری و … اهمیت داره؛ از طرفی در نمونه‌های موشن گرافیک این عناصر وجود نداره و بیشتر باید به کیفیت فنی، صداگذاری و نریشن توجه کرد. اما اون چیزی که در همه این نمونه‌ها مهمه، کیفیت تدوینه که قطعا باید مورد بررسی و پسند مشتری قرار بگیره.

بعد از بررسی این مسائل، می‌تونی درباره جزئیات اجرایی پروژه خودت، با ما مشورت کنی؛ اینکه مثلا برای تصویربرداری از چه تعداد دوربین ثابت و حرکتی استفاده بشه، هلی شات داشته باشی یا نه و ده‌ها نکته دیگه.

در مرحله تدوین هم مسائل و عناصر زیادی روی کیفیت کار تأثیر میذاره که با حضور یه تدوینگر ماهر و حرفه‌ای، کار تکمیل می‌شه؛ مسائلی از قبیل استفاده از لوگو موشن، اصلاح رنگ، اصلاح صدا، انتخاب موسیقی، افکت صوتی و تصویری، نریشن و … .

در کنار همه این نکات، همواره می‌تونی رو مشاوره کارشناس‌های مدیا شو حساب کنی … .

خیلی مخلصیم!